Pension Protěž v Lázních Libverda

Pension se nachází v Lázních Libverda v chráněné krajinné oblasti v Jizerských horách 27 km od Liberce, cca. 200 m od lázeňské kolonády v klidném prostředí.

Nástupní místo na Singltrek je cca. 300 m za pensionem. Kapacita pensionu je 56 lůžek, 4 x jednolůžkový, 10 x dvoulůžkový, 8 x třílůžkový, 2 x čtyřlůžkový. Všechny pokoje jsou s vlast. soc. zařízením, TV a ledničkou. V přízemí je restaurace / 80 míst / pro hosty pensionu a dva salonky / 2x 20 míst /. Sál je možné využít na různé cvičení nebo tancování apod. V pensionu poskytujeme snídaně formou bufetu, večeře je jednotné menu, pro skupiny poskytujeme i plné penze. U pensionu je zahrada s altánem, ohništěm a možností grilování. Parkoviště je u pensionu zdama, garáže za poplatek. Vhodné ubytování pro turisty, cykloturisty, bajkery, skupinové zájezdy, sportovní soustředění, rekondiční pobyty , školy a školky v přírodě apod.

Ceník

Cena za osobu a noc činí 450 Kč.  Při pobytu více osob a více nocí individuální cena.

Děti od 4 do 12 let mají 30% slevu na ubytování a stravování. Děti do 3 let zdarma. Pes, kočka 60 Kč. Parkování je zdarma.

Garáž 100 Kč. Snídaně 99 Kč, polopenze 219 Kč. Silvestr je min. 4 noci. Lázeňský poplatek je 25 Kč /osoby nad 18 let /.